Menü
Your Cart

Entegre

Marka: Cambridge
AXA25Cambridge Audio AXA25 kanal başına 25 Watt güç üreten Entegre Amplifikatör modelidir.Ön panelinde Bass, Treble ve Balance ayarlarını yapabileceğiniz düğmeler, Ses açma/kısma düğmesi, bağlantılı kanallar arasında geçiş yapmanızı sağlayacak düğme ve kolay mobil kullanım için 3,5mm AUX girişi bulu..
16.200,00TL
Marka: Cambridge
AXA35Cambridge Audio AXA35 Entegre Amplifikatör modeli kanal başına 35 Watt güç üretmektedir, pikap dinleyicileri için yerleşik Phono giriş bulunmaktadır. Ayrıca özel dinleme seanslarınız için 1/4 inch kulaklık girişi, ön panelde bulunmaktadır.Ön Panelde beyaz yazılı ekran ile birlikte 3,5mm Aux ..
22.800,00TL
Marka: Cambridge
CXA61Ayrıntılı ses performansı için AB sınıfı amplifikasyon ile kanal başına 60 Watt güç üreten CXA61, yüksek kaliteli DAC dijital bağlantıları TOSLINK ve Coaxial bağlantı imkanı sunmaktadır.Nitelikli wireless bağlantısı için Bluetooth aptX HD CXA61 içinde yerleşik olarak bulunmaktadır.4 x RCA An..
49.400,00TL
Marka: Cambridge
Cambridge Audio CXA81 modeli, Cambridge Audio CXA80 modelinin yerine çıkan yeni versiyonudur. Kanal başına 80 Watt güç üreterek ayrıntılı ve güçlü ses performansı sağlamaktadır.Dengeli XLR girişleri parazit seviyesini düşürmek için tasarlanmıştır.Simetrik sağ sol ses çıkışları ses sahnelemede tit..
66.250,00TL
Marka: Roksan
Roksan Attessa Streamer Entegre AmfiÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Streamer Amplifikatörü SiyahBirleşik Krallık'taki ekibimiz tarafından geliştirilen ve çok odalı BluOS uygulaması tarafından kontrol edilen yayın amfimiz, eviniz ve günlük yaşamınız için optimize edilmiştir. Temel ÖzelliklerBluOS çok..
68.800,00TL
Marka: Roksan
Roksan Attessa Streamer Entegre AmfiÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Streamer Amplifikatörü SiyahBirleşik Krallık'taki ekibimiz tarafından geliştirilen ve çok odalı BluOS uygulaması tarafından kontrol edilen yayın amfimiz, eviniz ve günlük yaşamınız için optimize edilmiştir. TEMEL ÖZELLİKLER Bl..
68.800,00TL
Marka: Roksan
Roksan Attessa Streamer Entegre AmfiÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Streamer Amplifikatörü GümüşBirleşik Krallık'taki ekibimiz tarafından geliştirilen ve çok odalı BluOS uygulaması tarafından kontrol edilen yayın amfimiz, eviniz ve günlük yaşamınız için optimize edilmiştir. TEMEL ÖZELLİKLERBluOS çok..
111.000,00TL
Marka: Roksan
Roksan Attessa Streamer Entegre AmfiÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Streamer Amplifikatörü SiyahBirleşik Krallık'taki ekibimiz tarafından geliştirilen ve çok odalı BluOS uygulaması tarafından kontrol edilen yayın amfimiz, eviniz ve günlük yaşamınız için optimize edilmiştir. TEMEL ÖZELLİKLERBluOS çok..
111.000,00TL
Marka: Roksan
ÖNE ÇIKANLARRoksan Blak USB DAC Charcoal Entegre AmplifikatörYayın platformlarındaki müziği ve çok çeşitli ses dosyası türlerini işleme yeteneği ile yüksek çözünürlüklü ses sunan K3 DAC, yüksek çözünürlüklü müzik koleksiyonunuza mükemmel şekilde eşlik eder. USB girişi üzerinden bilgisayar bağlantısı..
150.000,00TL
Marka: Roksan
ÖNE ÇIKANLARRoksan Caspian Gümüş Renk Entegre AmplifikatörCaspian Entegre Amplifikatör, serideki diğer ürünler gibi, pürüzsüz ve güçlü sesiyle dünyanın dört bir yanından ödüller ve övgüler aldı. Gerçek bir üst düzey amplifikatör olması sebebiyle birçok durumda referans olarak kullanılır.Her kanal iç..
119.000,00TL
Marka: Roksan
ÖNE ÇIKANLARRoksan K3 Entegre AmplifikatörEtkileyici ayrıntılar ve güçlü bas sürücüsü sunan K3 Integrated Amfinin mm fono girişi, günümüzün müzik severler için yüksek kaliteli bir çözümdür.Not: Eylül 2021'den itibaren üretilen tüm K3 ürünleri Bluetooth'suz olacaktır. BT düğmesi artık favori girişini..
88.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)