Menü
Your Cart

Cambridge

Marka: Cambridge
Cambridge Audio Alva Duo Pre-Ampli Olması Gerektiği Gibi Plak Dinleyin.İster plak koleksiyonunuzun tozunu alıyor olun, ister plakların yeniden canlanmasıyla analogu kucaklıyor olun, iğneyi en sevdiğiniz albüme batırdığınız andan itibaren eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Plak sesinin eşsiz..
18.600,00TL
Marka: Cambridge
Cambridge Audio Alva Solo MM Fono Pre-Ampli Plaklarınızı olması gerektiği gibi dinlemeniz için.İster plak koleksiyonunuzun tozunu alıyor olun, ister plakların yeniden canlanmasıyla analogu kucaklıyor olun, pikap iğnenizi en sevdiğiniz albüme koyduğunuz andan itibaren eşsiz bir deneyim yaşa..
12.250,00TL
Marka: Cambridge
AXA25Cambridge Audio AXA25 kanal başına 25 Watt güç üreten Entegre Amplifikatör modelidir.Ön panelinde Bass, Treble ve Balance ayarlarını yapabileceğiniz düğmeler, Ses açma/kısma düğmesi, bağlantılı kanallar arasında geçiş yapmanızı sağlayacak düğme ve kolay mobil kullanım için 3,5mm AUX girişi bulu..
16.200,00TL
Marka: Cambridge
AXA35Cambridge Audio AXA35 Entegre Amplifikatör modeli kanal başına 35 Watt güç üretmektedir, pikap dinleyicileri için yerleşik Phono giriş bulunmaktadır. Ayrıca özel dinleme seanslarınız için 1/4 inch kulaklık girişi, ön panelde bulunmaktadır.Ön Panelde beyaz yazılı ekran ile birlikte 3,5mm Aux ..
22.800,00TL
Marka: Cambridge
Cambridge Audio AX N10Network Player Cambridge Audio, Network Player modellerini geliştirmeye devam ediyor. AXN10 Network Player, yerleşik Spotify Connect, Tidal, Qobuz ile yüksek kaliteli müzik platformlarının kullanımını kolaylaştırıyor. Kayıpsız internet radyo kanalları ile dünya müziği..
35.900,00TL
Marka: Cambridge
Cambridge Audio BT100 BLUETOOTH SES ALICISIBT-100 ile kablosuz bir Hi-Fi bileşeni haline getirin. Yeni BT100'ü destekleyen herhangi bir Cambridge Audio ürününe bağlayarak artık cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan sisteminize kablosuz olarak müzik aktarabilirsiniz...
4.950,00TL
Marka: Cambridge
CXA61Ayrıntılı ses performansı için AB sınıfı amplifikasyon ile kanal başına 60 Watt güç üreten CXA61, yüksek kaliteli DAC dijital bağlantıları TOSLINK ve Coaxial bağlantı imkanı sunmaktadır.Nitelikli wireless bağlantısı için Bluetooth aptX HD CXA61 içinde yerleşik olarak bulunmaktadır.4 x RCA An..
49.400,00TL
Marka: Cambridge
Cambridge Audio CXA81 modeli, Cambridge Audio CXA80 modelinin yerine çıkan yeni versiyonudur. Kanal başına 80 Watt güç üreterek ayrıntılı ve güçlü ses performansı sağlamaktadır.Dengeli XLR girişleri parazit seviyesini düşürmek için tasarlanmıştır.Simetrik sağ sol ses çıkışları ses sahnelemede tit..
66.250,00TL
Marka: Cambridge
CXN (V2)Dijital ses dosyalarınızı en detaylı halde dinleyebilmeniz için tasarlanan, Cambridge Audio'nun CX serisinin Network Streamer modeli ikinci nesili ile karşınızda. CXN Network Streamer kullanıcılarına birçok bağlantı seçeceği sunmaktadır.Bunlardan; USB, Coaxial ve TOSLINK ile kablolu bağla..
60.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)