Menü
Your Cart

Cambridge ALVA Solo MM Pikap Fono Katı

Cambridge Audio

 

Alva Solo MM Fono Pre-Ampli

 

Plaklarınızı olması gerektiği gibi dinlemeniz için.


İster plak koleksiyonunuzun tozunu alıyor olun, ister plakların yeniden canlanmasıyla analogu kucaklıyor olun, pikap iğnenizi en sevdiğiniz albüme koyduğunuz andan itibaren eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Plak sesinin eşsiz sıcaklığını korumak için Alva Solo fono pre-amplifikatörü, son teknoloji anahtar modlu bir güç kaynağı ve istenmeyen gürültüyü azaltmak için iç yüzeye monte edilmiş yeni bir devre kartı düzeni ile özenle tasarlanmıştır.

 

Bir pikap tarafından oluşturulan düşük seviyeli sinyaller nedeniyle, tüm Hi-Fi amplifikatörleri doğrudan bir plak çalara bağlanmanıza izin vermez. Fono preamplifikatörü bu sinyali bir güç amplifikatörünün çalışabileceği seviyeye yükseltir. Ancak bu aşamadaki zorluk, gürültünün kolayca sese eklenebilmesidir.


Alva Solo, hareketli mıknatıslı iğnenizden gelen sinyali bozmadan, sıcak ve ayrıntılı sesi sunan bileşenler etrafında tasarlanmıştır. Anahtar modlu güç kaynağı, uğultuyu büyük ölçüde azaltmak için duyulabilir frekansın dışında geçiş yaparak performansı artırır ve yeni devre kartı düzeni, gürültüyü azaltmak için iç yüzeye monte bileşenler ile kullanılmıştır.


Teknik Özellikler

 

MAKSIMUM GÜÇ TÜKETIMI 10W

KAZANÇ  @1KHZ 39dB

NOMİNAL ÇIKIŞ 300mV

NOMİNAL ÇIKIŞ İÇİN DUYARLILIK 3,35mV

EŞDEĞER GİRİŞ GÜRÜLTÜSÜ (A AĞIRLIKLI) ~0,09uV

RIAA EĞRİSİ DOĞRULUĞU +/- 0.65dB 30Hz-20kHz

SİNYAL/GÜRÜLTÜ ORANI TOPRAKLI GİRİŞLER REF. 1V ÇIKIŞ (20HZ-20KHZ BW) >90dB

THD+N 1KHZ (20-20KHZ BW) <%0,0025

GİRİŞ EMPEDANSI 47k Ohm

GİRİŞ KAPASİTESİ 100pF

AŞIRI YÜK MARJI >30dB

CROSSTALK @10KHZ >85dB

BOYUTLAR (Y X G X D) 48x176x132 (1,9x6,9x5,2")

AĞIRLIK 0,68kg

KUTU İÇİNDE NELER VAR Alva Solo Hareketli Mıknatıslı Fono Preamplifikatör, Kullanım Kılavuzu, Güvenlik Kılavuzu, Şebeke kablosu


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi