Menü
Your Cart

Cambridge ALVA Duo MM-MC Pikap Fono Katı

Cambridge Audio

 

Alva Duo Pre-Ampli

 

Olması Gerektiği Gibi Plak Dinleyin.

İster plak koleksiyonunuzun tozunu alıyor olun, ister plakların yeniden canlanmasıyla analogu kucaklıyor olun, iğneyi en sevdiğiniz albüme batırdığınız andan itibaren eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Plak sesinin eşsiz sıcaklığını korumak için Duo fono preamplifikatör, son teknoloji ürünü anahtar modlu güç kaynağı ve istenmeyen gürültüyü azaltmak için yüzeye monte edilmiş yeni bir devre kartı düzeni ile özenle tasarlanmış Alva Duo plaklarınızın ihtiyacı olan bileşen.

 

Bir pikap tarafından oluşturulan düşük seviyeli sinyaller nedeniyle, tüm Hi-Fi amplifikatörleri doğrudan bir plak çalara bağlanmanıza izin vermez. Fono preamplifikatörü bu sinyali bir güç amplifikatörünün çalışabileceği seviyeye yükseltir. Ancak bu aşamadaki zorluk, gürültünün kolayca eklenebilmesidir.

Bu nedenle Duo'yu, hareketli mıknatıslı kartuşlu pikabınızdan gelen sinyali bozmadan, plakla eş anlamlı olan sıcak ve ayrıntılı sesi sunan olağanüstü bileşenler etrafında tasarladık. Anahtar modlu güç kaynağı, uğultuyu büyük ölçüde azaltmak için duyulabilir frekansın dışında geçiş yaparak performansı artırır ve yeni devre kartı düzeni gürültüyü azaltmak için yüzeye monte bileşenler kullanır.

 

Duo'nun entegre kulaklık çıkışı sayesinde plağın sıcaklığını özel olarak yaşayın. Benzersiz bir şekilde, 6,35 mm kulaklık jakını doğrudan fono katına entegre ettik, böylece yüksek sesle çalma seçeneği olmadığında da plaklarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Entegre kulaklık çıkışı aynı zamanda kulaklıklarınızı çalıştırmak için amplifikatörünüzü açmanıza gerek olmadığı anlamına gelir, bu da daha çevre dostu bir dinleme deneyimi sağlar.

 

Teknik Özellikler

 

MAKSIMUM GÜÇ TÜKETİMİ 10W

İĞNE DESTEĞİ Hareketli Mıknatıs | Hareketli Bobin

KAZANÇ @ 1KHZ MM: 39dB | MC: 60dB

NOMİNAL ÇIKIŞ 300mV

NOMİNAL ÇIKIŞ İÇİN DUYARLILIK MM: 3,35mV | MC: 305uV

EŞİT GİRİŞ GÜRÜLTÜSÜ (A AĞIRLIKLI) MM: ~0,09uV | MC: ~0,08uV

RIAA EĞRİSİ DOĞRULUĞU +/- 0,3dB 30Hz-20kHz

SİNYAL-GÜRÜLTÜ ORANI TOPRAKLI GİRİŞLER REF. 1V ÇIKIŞ (20HZ-20KHZ BW) MM: >90dB | MC: >70dB

THD+N 1KHZ (20-20KHZ BW) MM: <%0,0025 | MC: <%0,20

GİRİŞ EMPEDANSI MM: 47k Ohm | MC: 100 Ohm

GİRİŞ KAPASİTESİ 100pF

AŞIRI YÜK MARJI >30dB

CROSSTALK @ 10KHZ MM: >85dB | MC: 75dB

BOYUTLAR (Y X G X D) 48 x 215 x 159 mm 

AĞIRLIK 0,95 kg

KUTUNUN İÇİNDE NELER VAR?  Alva Duo Moving Coil & Moving Magnet Phono Preamp, Kullanım Kılavuzu, Güvenlik Kılavuzu, Şebeke Kablosu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi