Menü
Your Cart

Cambridge EVO 75 All in One Player

Evo 75

Cambridge Audio'nun yeni All-In-One Amplifikatör+Network Player birleşimi cihazı Evo 75 tasarımı ve bütün bir cihaz olmasıyla ön plana çıkıyor.

Eksiksiz HiFi deneyimi için birçok parametreyi bir araya getiren Cambridge Audio mühendisleri; kompakt, minimal ve zamanın ötesinde bir tasarımla All-In-One Evo'yu ürettiler.

Amplifikatör

 Evo 75, kanal başına 75 Watt güç üretmektedir ve bu gücü 8 Ohm'a vermektedir.

Class-D Hypex Ncore amplifikatör ile bu güç kaliteli bir şekilde hoparlörlerinize aktarılmaktadır. Analog 1xRCA girişi bulunmaktadır. Dijital giriş olarak 1x TOSLINK Optik, 1x S/PDIF Coaxial, 1x TV ARC bulunur.

Evo kalitesini ortaya çıkartmak için, ESS Sabre ES9016K2M DAC kullanır, 50 yıllık ses bilgi birikimini ile, en iyi bileşenler tercih edilmiştir. Great British Sound.

Network Player

Cambridge Audio, CXN ve CXN(V2) ile Network Player konusunda kendini ispatlamış bir markadır. Bu gelişim akabinde ortaya çıkan Evo; AirPlay 2, yerleşik Chromecast, İnternet Radyoları, Spotify Connect, TIDAL, MQA, Qobuz ve Roon Ready gibi platformlara doğrudan bağlantı sağlayabilmektedir. Evo'nuzu hoparlörlerinize bağlayın ve anında kaliteli müziğe ulaşın.

Evo 75, yan panellerindeki son dokunuşu size bırakıyor.

 Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen yan panelleri, dilediğiniz gibi ahşap veya siyah olarak kullanabilir ve değiştirebilirsiniz.

StreamMagic App

StreamMagic uygulaması, tüm Evo sisteminin kapsamlı kontrolünün yapılması yanı sıra, dünyanın en popüler ve en yüksek kaliteli müzik yayın platformlarına erişim sunar. Açık, mantıklı ve istikrarlıdır. Bu nedenle Evo, tam olarak istediğiniz şeyi hızlı olarak yapacaktır.

Elbette, Favori müzik yayın platformunuzun uygulamasını kullanmayı tercih edebilirsiniz, Evo komutlarınıza aynı şekilde duyarlı olacaktır.

Bluetooth kulaklığınız ile müzik dinlemek isterseniz, Evo'nuza bağlanabilir ve özel dinlemelerinizi bu şekilde de yapabilirsiniz. aptX HD Bluetooth ile akıcı ses deneyimi.

Evo, HiFi adına tüm ihtiyaçlarınızı bir kutuya başarılı bir şekilde toplamayı başarmış. Zarif ve teknolojik tasarım, geniş işlevsellik, eksiksiz basitlik ve olağanüstü performans.

 

Teknik Özellikler

 

Güç: 75W, 8 Ohm

Ampilifikasyon: D-Class Hypex Ncore

DAC: ESS Sabre ES9016K2M

Frekans Aralığı: 20Hz-20kHz +0/-3dB

Analog Ses Girişi: 1x RCA

Dijital Ses Girişi: 1x TOSLINK Optik, 1x S/PDIF Coaxial, 1x TV ARC

Bluetooth: 4.2 SBC, aptX ve aptX HD codec bileşenleri destekleyen A2DP/AVRCP

Uyumluluk: TOSLINK Optik 16/24 bit 32-96 kHz PCM, S/PDIF Coaxial 16/24 bit 32-192 kHz PCM, Bluetooth 4.2 A2DP/AVRCP, aptX HD (24 bit 48 kHz) kadar destekler. UPnP, yerel USB, Airplay2, Chromecast, İnternet Radyosu, Spotify  Connect, TIDAL, MQA, Qobuz, Roon Ready.

Ses Formatları: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD(x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis

Çıkışlar: Hoparlör Çıkışları, 3,5 mm kulaklık, Preamp Çıkışı, Subwoofer Çıkışı, Bluetooth aptX HD 4.2 A2DP/AVRCP

Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T veya 100 Base-T

WiFi: 2.4/5 gHz

Maksimum Güç Tüketimi: 400w

Beklemede Güç Tüketimi: <0.5w

Boyutlar: (G-Y-D) 317 x 89 x 352 mm

Ağırlık: 5.0 kg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi