Menü
Your Cart

HiFi Kafa ve İğne

MM-MC Pikap Kafa ve İğnesi

Marka: Ortofon
Ortofon 2M 78 MonoPikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörleri ve pikaplar için geniş akses..
6.180,00TL
Marka: Ortofon
Yeni Ortofon Exclusive 2M Black LVB 250 modeliLudwig van Beethoven'ın 250. doğum yıldönümünü anmak için 2M Black LVB 250 Exclusive Modelinin piyasaya sürüldüğünü duyuruyoruz. Ortofon'un 2M Black amiral gemisi , piyasadaki en iyi MM kartuşlarından biri olarak kabul ediliyor, ancak Ortofon'da en ..
34.450,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon 2M Blue Pikap İğnesi Ortofon Danimarka'da üretilen 2M Red, 2M Blue, 2M Bronze ve 2M Black serileri en popüler pikap iğneleridir. Bir çok pikap modeline uyumludur. Bize kullandığınız pikap modelini söyleyiniz, size hangi Ortofon iğne uyumludur, bildirelim. Technical data 2M Blue / 2..
8.580,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon 2M Red Pikap İğnesiPikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörleri ve pikaplar için ge..
4.100,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon OM 5E Pikap İğnesi Ortofon OM5E ve OM3E serisi, en çok tercih edilen ortofon da en uygun fiyatlı ve en çok satan modellerden birisidir.Technical data  Output voltage at 1000 Hz, 5cm/sec. 4 mVChannel balance at 1 kHz 2 dBChannel separation at 1 kHz 22 dBChannel separation at 15 kHz ..
3.065,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon Super OM 5E Pikap İğnesi Ortofon OM serisi, en çok tercih edilen ortofon da en uygun fiyatlı ve en çok satan modellerden birisidir. Super OM 5E  Technical dataOutput voltage at 1000 Hz, 5cm/sec. - 4 mVChannel balance at 1 kHz  -  1.5 dBChannel separation at 1 kHz&nbs..
3.420,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon OM 5S Pikap İğnesi Ortofon OM serisi, en çok tercih edilen ortofon da en uygun fiyatlı ve en çok satan modellerden birisidir. OM 5S Technical dataOutput voltage at 1000 Hz, 5cm/sec.  -  4.5 mVChannel balance at 1 kHz  -  2 dBChannel separation at 1 kHz  -&n..
2.380,00TL
Marka: Ortofon
MC Quintet Red,'her işe yarayan' bir iğnedir, hafif sıcak tonda şeffaf ve dinamik ses dinletir.Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end se..
13.750,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dünyanın en iyi ve en sağlam profesyonel ses ürünlerini üretir. Pikap iğneleri, iğne kafaları, pikap kolları, high-end ses kabloları, seviye yükseltici transformatörleri ve pikaplar için geniş aksesuar çeşitleri ile Türkiye’de sadece yetkili Ortofon bayilerinde satıl..
2.500,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon Stylus 2M 78 Taş Plak Yedek İğnesiOrtofon pikap iğneleri, hem DJ, hem de Hifi analog tüm pikaplara uygun iğneler üretir. Dünyanın en büyük pikap iğnesi üreticisi durumundadır. Üretim merkezi Danimarka'dır.Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır, dün..
4.100,00TL
Marka: Ortofon
 Ortofon Stylus 2M Blue Yedek Pikap İğnesiOrtofon pikap iğneleri, hem DJ, hem de Hifi analog tüm pikaplara uygun iğneler üretir. Dünyanın en büyük pikap iğnesi üreticisi durumundadır. Üretim merkezi Danimarka'dır.Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zamandır..
6.840,00TL
Marka: Ortofon
Ortofon Stylus 2M Red Yedek Pikap İğnesi Ortofon pikap iğneleri, hem DJ, hem de Hifi analog tüm pikaplara uygun iğneler üretir. Dünyanın en büyük pikap iğnesi üreticisi durumundadır. Üretim merkezi Danimarka'dır. Pikap iğnesi denilince akla ilk gelen Ortofon'dur. Ortofon yüz yıla yakın zam..
3.390,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)