Menü
Your Cart

Reloop

Marka: Reloop
RELOOP Carbon Fibre Cleaner Pilak Temizleme Fırçası. Pilak kanallarını detaylı temizler.Elektrostatik elektriklenmeyi yok eder ve tozu giderir.Fırça, üzerinde bir milyondan fazla carbon liften oluşur. FEATURESClassic cleaning brushCleaning aid for vinyl recordsRemoves electrostatic chargin..
450,00TL
Marka: Reloop
Tüm DJ kartuşlar için uyumlu headshellYüksek kalitede alüminyumdan yapılmıştır.S kollar için uyumludur...
685,00TL
Marka: Reloop
RELOOP iPhone 2 TECHNICAL DATAInputs: 1x phono/line (RCA)Ground GND screwOutputs: 1x PC (mini USB), 1x output (RCA), 1x headphones (6,3 mm jack)Dimensions: 130 x 49 x 115 mmWeight: 0.093 kgIncl. USB cable, PCDJ DJ software (Reloop edition LE full version) and Loop Masters sample pack  ..
1.990,00TL
Marka: Reloop
ÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Pikap BeyazTak ve oynat!Attessa Pikap, elektro-akustik ekibimiz tarafından bilgisayar destekli modelleme ile oluşturulan Unipivot pikap koluna sahiptir. Hepsi hayatınızı kolaylaştırmak için. Karmaşık, çok eksenli tasarım yok. Kurulum sorunu yok. Sadece mükemmel Hi-Fi ..
53.600,00TL
Marka: Reloop
ÖNE ÇIKANLARRoksan Attessa Pikap SiyahTak ve oynat!Attessa Pikap, elektro-akustik ekibimiz tarafından bilgisayar destekli modelleme ile oluşturulan Unipivot pikap koluna sahiptir. Hepsi hayatınızı kolaylaştırmak için. Karmaşık, çok eksenli tasarım yok. Kurulum sorunu yok. Sadece mükemmel Hi-Fi ..
53.600,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)