Menü
Your Cart

XLR Kablo

Ses ve görüntü sistemlerinde verinin, kaynaktan çıkış birimlerine kadar en az kayıpla iletilebilmesi için özel kablolara ihtiyacı vardır.

Marka: Atlas Cable
Hyper DD XLR InterconnectThe latest generation Hyper dd XLR interconnect offers a sophisticated, evenly balanced sound which draws you into the musical performance.Balanced connector with optimum audio performance via ‘trickle-down’ dd technology.The Atlas Hyper dd is constructed with four central m..
31.900,00TL
Marka: QED
QED QE-3280 REFERENCE XLR 40 ANALOGUE 0.60cm KABLOXLR 40, öncelikle QED tarafından yüksek kaliteli bir deneyime yol açan ana bir faktör olarak tanımlandığı için düşük kapasitans için tasarlanmıştır. Özel yüzer Zn / Mn ferrit ceketi kullanılarak, QED'lerin benzersiz 'Tri-Conductor' teknolojisinin kul..
7.450,00TL
Marka: QED
QED QE-3282 REFERENCE XLR 40 ANALOGUE 1 Metre KABLOXLR 40, öncelikle QED tarafından yüksek kaliteli bir deneyime yol açan ana bir faktör olarak tanımlandığı için düşük kapasitans için tasarlanmıştır. Özel yüzer Zn / Mn ferrit ceketi kullanılarak, QED'lerin benzersiz 'Tri-Conductor' teknolojisinin ku..
8.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)