Menü
Your Cart

Subwoofer Kablo

Ses ve görüntü sistemlerinde verinin, kaynaktan çıkış birimlerine kadar en az kayıpla iletilebilmesi için özel kablolara ihtiyacı vardır.

Marka: QED
QED I-QEDSSW/6 SIGNATURE SUBWOOFER KABLOSU 6 MetreÖdüllü Signature Subwoofer kablosu, sinema deneyiminizi farkı duymak ve hissetmek için en üst düzey tasarım tekniklerini kullanır. Gümüş kaplama iletkenlerin, köpüklü polietilen dielektrik ve 24 ayar altın kaplamalı RCA fişleri kullanıldı, sinyal büt..
7.530,00TL
Marka: QED
QE-2727 PROFILE SUBWOOFER KABLOSU 6 METRE YÜKSEK KOMPONENTLI ULTRA KOMPAKT VE ESNEK PROFIL SUBWOOFER KABLOSU, AMPLIFIKATÖRÜNÜZ VE SUBWOOFER ARASI KABLO.PROFIL SUBWOOFER KABLOSU, PERFORMANS SERIMIZDEN GELEN TASARIM TEKNIKLERINI KULLANIR, ULTRA KOMPAKT VE ESNEK BIR TASARIMA SAHIPTIR.BU KABLONUN 4..
1.475,00TL
Marka: QED
 QE-6300 PERFORMANCE SUBWOOFER KABLOSU 3 METREPERFORMANS SUBWOOFER KABLOSU İLE HER TINIYI HİSSET.Olağanüstü değerde olağanüstü performansla tanınan çok ödüllü Performans kategorisi, Performans Subwoofer'ı sunar. Bu kablo, gelişmiş sinyal bütünlüğü için çift elektro statik korumaya ve saf, gürül..
2.390,00TL
Marka: QED
 QE-6301 PERFORMANCE SUBWOOFER KABLOSU 6 METRE  PERFORMANCESUBWOOFER   Hover or Tap to Zoom  FEEL EVERY BEAT WITH THE PERFORMANCE SUBWOOFER CABLE.The mutli-award winning Performance category, renowned for extraordinary performance at exceptional value presents..
3.810,00TL
Marka: QED
 QE-6304 PERFORMANCE SUBWOOFER Y ADAPTÖR  Özellikler99.999% Oksijensiz Bakır iletkenlerOksijensiz iletkenler düşük dirençli sinyal yolu sağlar ve size yaşam boyu QED deneyimi sunmak için zaman testine dayanır.Çift elektrostatik ekranlamaHassas sinyalleri harici yüksek gerilimlerd..
2.570,00TL
Marka: QED
QE-8144 CONNECT SUBWOOFER KABLOSU 3 METRE  QED Connect Subwoofer Kablosu, amplifikatörünüzden veya alıcınızdan subwoofer'ınıza harika bir ses verir.QED Connect, uygun fiyata en iyi performansı sunmak için özel olarak tasarlanmış, çok değerli AV kabloları ve adaptörleri serisidir. TV'n..
730,00TL
Marka: QED
QE-8147 CONNECT SUBWOOFER KABLOSU 6 METRE  QED Connect Subwoofer Kablosu, amplifikatörünüzden veya alıcınızdan subwoofer'ınıza harika bir ses verir.QED Connect, uygun fiyata en iyi performansı sunmak için özel olarak tasarlanmış, çok değerli AV kabloları ve adaptörleri serisidir. TV'n..
870,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)