Menü
Your Cart

Dijital Kablo

Ses ve görüntü sistemlerinde verinin, kaynaktan çıkış birimlerine kadar en az kayıpla iletilebilmesi için özel kablolara ihtiyacı vardır.

Marka: QED
QE-2709 Profile Optik Kablo 1 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
915,00TL
Marka: QED
QE-2711 Profile Optik Kablo 2 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.  Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkr..
1.025,00TL
Marka: QED
QE-2713 Profile Optik Kablo 3 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
1.080,00TL
Marka: QED
QE-2715 Profile Optik Kablo 5 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
1.680,00TL
Marka: QED
QED QE-3210 REFERENCE DIGITAL AUDIO 40  COAXIAL KABLO 0,60cmReferans Dijital 40, S / PDIF sinyallerinin maksimum aktarımı için gereken kesin karakteristik empedansı elde etmek için dikkatle tasarlanmıştır. Gümüş kaplama iletkenler, yüksek frekanslar için düşük dirençli bir yol sunar ve QED "Dig..
4.340,00TL
Marka: QED
QED QE-3212 REFERENCE DIGITAL AUDIO 40 COAXIAL KABLO 1 mt.Referans Dijital 40, S / PDIF sinyallerinin maksimum aktarımı için gereken kesin karakteristik empedansı elde etmek için dikkatle tasarlanmıştır. Gümüş kaplama iletkenler, yüksek frekanslar için düşük dirençli bir yol sunar ve QED "Digiloc" f..
4.790,00TL
Marka: QED
QED QE-3260 HDMI KABLO 0,60CM HDMI KabloHDMI kablolar yüksek kalitede ses ve görüntü aktarımı yapabilen kablolardır. Bu kablolar sayesinde HDMI çıkışı olan her cihazdan HDMI kablosu ile veri aktarımı yapılabilir.Örneğin sinema amfileri ile Bluray oynatıcı arasında, uydu cihazı ve televizyon ara..
3.145,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)