Menü
Your Cart

Optik Kablo

Ses ve görüntü sistemlerinde verinin, kaynaktan çıkış birimlerine kadar en az kayıpla iletilebilmesi için özel kablolara ihtiyacı vardır.

Marka: QED
QE-2709 Profile Optik Kablo 1 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
915,00TL
Marka: QED
QE-2711 Profile Optik Kablo 2 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.  Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkr..
1.025,00TL
Marka: QED
QE-2713 Profile Optik Kablo 3 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
1.080,00TL
Marka: QED
QE-2715 Profile Optik Kablo 5 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUProfil Optik kablo, bir TV, CD, DVD, Blu-ray ve Oyun konsolundan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza özel bir tasarımla harika ses sağlar.Ultra kompakt tasarımMinyatür 4 mm dış çapAkrilik fiber o..
1.680,00TL
Marka: QED
QED QE-3310 REFERENCE OPTICAL QUARTZ 1 mt. KABLOQED SUPERIOR TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES BAĞLANTI KABLOSU GERÇEK CAM İLE YAPILDIReferans Optik Kuvars, 210 ayrı boro-silikat cam elyafından oluşan, türünün ilk örneğidir. Kablo, DAC'leri, TV'leri, CD çalarları ve Blu-Ray oynatıcıları amplifikatörlere vey..
5.140,00TL
Marka: QED
QE-6200 Performance  Digital Audio Coaxial İnterconnect Kablo 1 Metre QED'S ÇOK ÖDÜL KAZANAN KOAKSİYEL OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUÇok ödüllü Performans Dijital Ses kablosu, CD çalarlar, Blu-rayTM oynatıcılar veya başka herhangi bir SPDIF kaynağı ile DAC veya AV amplifikatör dijital girişiniz..
2.390,00TL
Marka: QED
QE-6600 PERFORMANCE OPTİK KABLO 1 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUÖdüllü "Performance Graphite" Optik kablosu, DAC'lari, TV'leri, CD çalarları ve Blu-rayTM oynatıcıları amplifikatörlere veya alıcılara bağlarken üstün ses kalitesi elde etmenizi sağlar. Performance ..
2.145,00TL
Marka: QED
QE-6600 PERFORMANCE OPTİK KABLO 1.5 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUÖdüllü "Performance Graphite" Optik kablosu, DAC'lari, TV'leri, CD çalarları ve Blu-rayTM oynatıcıları amplifikatörlere veya alıcılara bağlarken üstün ses kalitesi elde etmenizi sağlar. Performanc..
2.500,00TL
Marka: QED
QE-6600 PERFORMANCE OPTİK KABLO 3 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUÖdüllü "Performance Graphite" Optik kablosu, DAC'lari, TV'leri, CD çalarları ve Blu-rayTM oynatıcıları amplifikatörlere veya alıcılara bağlarken üstün ses kalitesi elde etmenizi sağlar. Performance ..
2.880,00TL
Marka: QED
QE-6600 PERFORMANCE OPTİK KABLO 7 Metre QED'İN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TOSLINK OPTİK DİJİTAL SES KABLOSUÖdüllü "Performance Graphite" Optik kablosu, DAC'lari, TV'leri, CD çalarları ve Blu-rayTM oynatıcıları amplifikatörlere veya alıcılara bağlarken üstün ses kalitesi elde etmenizi sağlar. Performance ..
3.715,00TL
Marka: QED
QE-8174 Connect Optik Kablo 1.5 Metre  QED Connect Optik Kablosu, bir TV, oyun konsolu, CD, DVD veya Blu-ray oynatıcıdan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza harika ses sağlar.QED Connect, uygun fiyata en iyi performansı sunmak için özel olarak tasarlanmış, çok değerli AV kabloları v..
415,00TL
Marka: QED
QE-8177 Connect Optik Kablo 3 Metre  QED Connect Optik Kablosu, bir TV, oyun konsolu, CD, DVD veya Blu-ray oynatıcıdan DAC'nize, amplifikatörünüze veya alıcınıza harika ses sağlar.QED Connect, uygun fiyata en iyi performansı sunmak için özel olarak tasarlanmış, çok değerli AV kabloları ve ..
435,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)