Menü
Your Cart

Cambridge EVO 150 All in One Player

Evo 150

Cambridge Audio'nun yeni All-In-One Amplifikatör+Network Player birleşimi cihazı Evo 150 tasarımı ve bütün bir cihaz olmasıyla ön plana çıkıyor.

Eksiksiz HiFi deneyimi için birçok parametreyi bir araya getiren Cambridge Audio mühendisleri; kompakt, minimal ve zamanın ötesinde bir tasarımla All-In-One Evo'yu ürettiler.

Amplifikatör

Evo 150, kanal başına 150 Watt güç üretmektedir ve bu gücü 8 Ohm da vermektedir.

Class-D Hypex Ncore amplifikatör ile bu güç kaliteli bir şekilde hoparlörlerinize aktarılmaktadır. Analog 1xRCA ve 1x Balans XLR ve 1x Moving Magnet Phono girişi bulunmaktadır. Dijital giriş olarak 2x TOSLINK Optik, 1x S/PDIF Coaxial, 1x 1x TV ARC bulunur.

Evo kalitesini ortaya çıkartmak için, ESS Sabre ES9018K2M DAC kullanır, 50 yıllık ses bilgi birikimini ile, en iyi bileşenler tercih edilmiştir. Great British Sound.

Network Player

Cambridge Audio, CXN ve CXN(V2) ile Network Player konusunda kendini ispatlamış bir markadır. Bu gelişim akabinde ortaya çıkan Evo; AirPlay 2, yerleşik Chromecast, İnternet Radyoları, Spotify Connect, TIDAL, MQA, Qobuz ve Roon Ready gibi platformlara doğrudan bağlantı sağlayabilmektedir. Evo'nuzu hoparlörlerinize bağlayın ve anında kaliteli müziğe ulaşın.

Evo 150, yan panellerindeki son dokunuşu size bırakıyor.

Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen yan panelleri, dilediğiniz gibi ahşap veya siyah olarak kullanabilir ve değiştirebilirsiniz.

StreamMagic App

StreamMagic uygulaması, tüm Evo sisteminin kapsamlı kontrolünün yapılması yanı sıra, dünyanın en popüler ve en yüksek kaliteli müzik yayın platformlarına erişim sunar. Açık, mantıklı ve istikrarlıdır. Bu nedenle Evo, tam olarak istediğiniz şeyi hızlı olarak yapacaktır.

Elbette, Favori müzik yayın platformunuzun uygulamasını kullanmayı tercih edebilirsiniz, Evo komutlarınıza aynı şekilde duyarlı olacaktır.

Bluetooth kulaklığınız ile müzik dinlemek isterseniz, Evo'nuza bağlanabilir ve özel dinlemelerinizi bu şekilde de yapabilirsiniz. aptX HD Bluetooth ile akıcı ses deneyimi.

Evo, HiFi adına tüm ihtiyaçlarınızı bir kutuya başarılı bir şekilde toplamayı başarmış. Zarif ve teknolojik tasarım, geniş işlevsellik, eksiksiz basitlik ve olağanüstü performans.

 

 Teknik Özellikler

Güç: 150W, 8 Ohm

Ampilifikasyon: D-Class Hypex Ncore

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi