Menü
Your Cart

QED QE-6037 PERFORMANCE Optical Ultra High Speed HDMI 12 metre

QE-6037 PERFORMANCE OPTİCAL ULTRA HİGH SPEED HDMI 12 METRE

 

 

OPTİK ULTRA YÜKSEK HIZLI HDMI

OPTICAL HDMI

 


Yeni Optik Ultra Yüksek Hızlı HDMI, gelişmiş kablo kadarki en gelişmiş uzunmuzdur.


7,5 20 metre uzunluğundaki uzun kablolar, ölçülmemiş bir videodan alınmış/sn 10K@120Hz ve uygulanmamış 8K@60Hz'e kadar büyütülmek için tasarlanır. Günümüzün modern AV kurulumları için mükemmel şekilde olan bu yüksek izleme HDMI 2.1 ekran kablo, mevcut tüm HDMI standartlarını karşılayabilir.


Mühendislik

QED, 45 yılı bir üstün analog ve dijital kablolar tasarımında ve üretilebilir yeni ve Performanslı Optik Ultra Yüksek HDMI kablosu, ondan yanadır.


8K ve en yeni kabloları . HDMI geçişi

Günümüzün modern AV kurulumları için mükemmel bir çözüm olan bu yüksekn HDMI 2.1 taranmamış, 48Gb/s 8K@60Hz video, Dolby Atmos ses ve HDR (Dinamik Aralık) mevcut* tüm HDMI standartlarını karşılayabilmiş.


 


 


Yenilikçi hibrit tasarım

İşletme Ultra Yüksek Aktif Teknoloji yüksek teknolojiler, son derece optik uzunlarda hızlı bir şekilde tasarlanabilen optik tasarımıyla birleştirir - hepsi bir güçna gereklilikten yararlanmadan.


Üç metre veya daha fazla sayıdaki güvenli bakır iletken kablolar, 48 Gb/sn HDMInin, diğer uçta artık artık bir şekilde çözülemeyeceğine neden olur. On dokuzuncu optik görselin dördünün fiber ile ile ile ile, veri iletimleri, daha uzun kablolar ile ilgili olaylardan (empedans uyumsuzluğundan dolayı) veya zamanlama gösterilerinden (çapraz olaylarından) sona erecek.


QED HDMI alıcısı

Tüm QED HDMI kabloları, yalnızca yeni 2.1 videoyla standartlarıyla uyumluluğu sağlamak için değil, aynı zamanda kablosuz ağlar, gidişlı medya izleyicileri ile olası bir test Merkezi için geçerli olacaktır. , Bluetooth cihazları ve cep telefonları.


QED Ultra Yüksek Aktif Optik™, bu kablonun öngörülü olması ve yeterli olması, HDMI 2.1 tarafından 20 metreye kadar istenen teknolojilerde talep edilen tüm kontrol ve kontrol noktasından 48 kullanılan 2.1 kullanılabilir.


HDCP 2.2 ve tam CEC, DDC, HDR, HEC ve eARC uyumluluğu ile uyumlu olan bu kablo, ambalajın üzerinde Ultra Yüksek Hızlı Sert Programı logosu biçiminde HDMI Forum tarafından akredite edilmiş donanımdan onaylanmış damgasını içerir. Kablonun gerçek bir QED Ultra Hızlı Aktif Optik HDMI kablosu yönünde emin olmak için resmi kullanımı sayesinde etiketteki QR taramanız yeterlidir.


Yangına Tepki

Kabloyu bir üretim yapısına ilişkin kablok isteyen profesyonel kurulum veya AV meraklıları, Düşük Duman Halojen kabının ve kargo kapsamında yetiştirilen ve en son EN 50575:2014 yılı ile tam uyumlu olarak emin olabilir. Birleşik krallık ve AB'de olanlarda olan şeylere yönelik teçhizatlara tabi inşaat işlerinde genel uygulamalara yönelik kabloları kapsar.


* Yüksek dinamik aralık

Yüksek Aralık görüntü, hem parlak hem de gölgeli daha fazla ayrıntıya sahip daha fazla ayrıntı için daha fazla avantaj sunan bir TV görüntüdir. Uluslararası HDR ile ilgili bir teknoloji, bir renk paleti sunan Geniş Renk Gamı'dır. Her iki teknoloji de yeni QED Performanslı Optik Ultra Yüksek Hızlı HDMI kabloyla destekleniyor.


teknik özellikler

8K@60Hz 4:2:0 kararmamışlarla Tam Uyum. *10K@120hz'ye (4:2:2) kadar çözünürlük için Görüntü Akışı Sıkıştırma

48 Gb/s'ye kadar veri hızları

HDMI 2.1 standardı ile uyumlu: EDID, CEC, HDCP (2.2), HDR+ (Yüksek Dinamik Aralık), HEC, eARC

HDMI 2.0/HDMI 1.4b ile gönderimden uyumlu

Üçlü koruma, optimum sinyal sistemi için parazite karşı daha fazla koruma sağlar

İçiniz rahat olsun diye Ultra Yüksek Hızlı QR Kodu

Uyumlu ekranlara çift video sağlar

Sekiz adede kadar PCM kanalını, DTS-HD Master ve Dolby Digital True HD surround ses özelliği

Dört kullanıcıya kadar çok yönlü ses sunar

Gelişmiş dayanıklılık ve performans için alaşımlı HDMI girişleri

OM3 fiber teknolojisi, EMI/RFI emisyonlarını küçültüyor

Hibrit yapı hem fiber hem de bakır yönlendirme

Zorlu eğitim veya üretim zeminlerindeki kurulumlar için 70°C arasında sıcaklık mevsimi

LSZH Ceketleri, Yangına Tepki Sınıfı CCA –s1, d0 ile uyumludur

7,5 m, 10, 12 m, 15 m ve 20 m standartlarda uygulanabilirlerde mevcuttur

Kaynak ve Ekran, kolay yoldan içine net bir şekilde yazılır

Yüksek çekme mukavemeti ve sıkıştırmane sahiptir

Tak ve Çalıştır, güçlü güç


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi