Menü
Your Cart

Monitor Audio Gold W12 Subwoofer (5G)

ÖNE ÇIKANLAR

Monitor Audio Gold W12 (5G) Dark Piano Black Subwoofer Hoparlör

Derin ve rafine bas notaları sevenler için, Gold W12, herhangi bir hoparlör kurulumunda sahip olması gereken bir ektir. Her film müziği, birinci sınıf subwoofer hoparlörümüz tarafından zahmetsizce sağlanan derin ve dengeli bas sesler ile güçlendirilir.

 

Gold W12 Subwoofer, 12" (305 mm) uzun mesafeli sürücünün bir çift yardımcı Bas Radyatörü (ABR) ile güçlendirildiği ve 600W D Sınıfı amplifikasyonla beslenmesi ile bir araya getirilmiştir. Bu kombinasyonun üretebileceği güç ve ölçek 20 Hz'lik olağanüstü bas uzantısı sayesinde, ses üretimi duyulduğu kadar kolay hissedilebilir.

 

Gold W12'nin bir dizi ince ayar seçeneği vardır ve Monitor Audio'nun Otomatik Konum Düzeltme (APC) sistemi sayesinde, subwoofer nerede olursa olsun optimum düzeyde çalışabilir.

 

Ayarların kullanımı çok basittir; kabin üst paneline monte edilen yenilikçi kontrolör tarafından veya Monitor Audio'nun tescilli 'SubConnect' yazılımı kullanılarak sağlanır. Ayarlar, aşağıdakiler için modlar dahil olmak üzere giriş başına dört tamamen yapılandırılabilir kullanıcı ön ayarı sağlar; Flat/Müzik/Film ve Etki ekolayzer ayarları. Her ön ayar için frekans, eğim, trim ve ekolayzır filtreleri ayarlanarak ince ayar yapılabilir. Gece Modu, dinleyicinin istediği seviyeye göre daha yüksek sesli bölümlerin dinamik aralığını aktif olarak azaltır.

 

Genel Özellikler

İki adet 200 mm ABR (Yardımcı Bas Radyatörleri) içeren üç sürücülü subwoofer sistemi

20 Hz'nin altında güçlü bas

Aşağıdaki özelliklere sahip ultra uzun mesafeli 12" sürücü:

Bombeli C-CAM koni

Etkili ısı yayılımı için siyah kutup ve motor plakaları

Daha büyük 75 mm çapında ses bobini – daha fazla ısı yaymak için siyah eloksallı

Nihai doğrusallık için üçlü süspansiyon – yüksek güç ve sapmalarda kontrol sağlar

Anahtarlamalı güç kaynağına sahip güçlü 600 Watt Hypex D Sınıfı Amplifikatör modülü - gerektiğinde yüksek akımın anında iletilmesini sağlar

Dijital olarak gerçekleştirilen tüm kontrol özellikleri ve geçiş ile DSP işleme

APC (Otomatik Konum Düzeltme) – basit sistem optimizasyonu için mikrofon kullanarak otomatik oda kurulum özelliği

Üste monte kontrol paneli

"SubConnect" uygulamasına bağlantı, aygıt yazılımı güncellemeleri ve servis için USB 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi