Menü
Your Cart

Dual CS 600 Yüksek Kalite Manuel Pikap

Dual CS 600 (Açık Kutu Sıfır Ürün)

En iyi modelimiz! Black Forrest Almanya'da asil ve yüksek hassasiyetle üretilmiştir. Titreşim sönümlü masif ahşap şasi, tüm istenmeyen etkileri ortadan kaldırır. Bu nedenle, birinci sınıf tonearm aracılığıyla net bir plak izleme sağlanır. Kol dörtlü bilyalı rulmanlı olup, kademesiz yükseklik ayarına sahiptir. Bu nedenle çok sayıda yüksek kaliteli kartuş kullanılabilir.


Tablayı taşıyan plaka için, 10 mm'lik aksın sorunsuz çalıştığı özel bir pirinç bileşimi seçilmiştir. Bu sessiz ve yumuşak bir çalışma sağlar. Her zamanki gibi, üçlü sönümlü sandviç tabla, seçilebilir  33 1/3, 45 veya 78 devir hızları ile çalışan hassas bir düz kayış tarafından sürülür.


Tonearm Teknolojisi

Bu plak çalar, bu oynatıcıya özgü yeni geliştirilmiş bir kol ile donatılmıştır. Yüksekliği ayarlanabilen kol, dörtlü bilyeli Kardan mafsalına ve karbon fiberden yapılmış, özellikle burulmaya karşı dirençli bir kol kafasına(headshell) sahiptir.


Gövde

Alüminyum sandviç tabla, bakır sönümleme halkaları ile ağırlaştırılmış ve ayrıca iç kısımda bir dökme sönümleme kütlesi yer almaktadır. Bu, tablanın hem iyi senkronizasyonunu hem de son derece düşük rezonansını sağlar. Pirinç plakalı yatak, çok yüksek çalışma düzgünlüğü ile karakterize edilir. Teflon yatak aynası, son derece dayanıklıdır.


Mekanizma

Tabla, hassas bir düz kayış ve elektronik hız kontrollü bir DC motor ile çalıştırılır. Standart 33 1/3 ve 45 rpm hızlara ek olarak arşiv kayıtları 78 rpm'de oynatılabiliyor.


” Kutu içerisine iğne ve kartuş dahil değildir.”


Teknik Özellikler

Devir hızı: 33/45/78

Hız doğruluğu: < -/+ 0,07 / 0,04 % DIN

Rumple filtresiz sinyal-gürültü oranı: 48 dB

Rumple filtreli sinyal-gürültü oranı: 72 DB

Bağlantılar: 1 x RCA Stereo Soket, 1 x Toprak Soketi

Boyutlar (GxYxD): 440 x 135 x 370 mm

Ağırlık: 8,7 kg

Renk: Siyah mat / Siyah piyano cilalı / Beyaz piyano cilalı

Güç Kaynağı: 12V DC, 150 mA

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi