Menü
Your Cart

QED QE-1451 REFERENCE XT-40i HOPARLÖR KABLOSU 2x2 Metre


QE-1451 REFERENCE XT-40i HOPARLÖR KABLOSU 2x2 Metre 


Referans XT40i


What HI-FI tarafından Beş Yıldız ödüllü, 4 mm saf bakır hoparlör kablosu, QED'in gelişmiş X TubeTM teknolojisine sahiptir.Bu, ses bandı içinde düz bir frekans tepkisi sağlayarak, geleneksel kablo tasarımlarına göre net ses avantajları sağlar.


Kutu içerisinden 2 adet 2'er metre uçları fabrikasyon banana çakılı. Doğruca amfi ve hoparlörünüze bağlamaya hazır.


Özellikler:

Cable Geometry  


Dış Çap: 6 x 14 mm

İletken Alanı: 4 mm²

Dielektrik: Air Gap (εr = 2.4)

İletken Kimyası: 99.999% oxygen-free copper

Dielektrik Özellikleri: Air Gap

Döngü Direnci: 8.0 mΩ/m

Paralel Kapasitans: 35 pF/m

Dağılma Faktörü @ 10kHz: 0.0295

İç İndüktans: 0.57 μH/m


X-Tube Oxygen Free Copper AirGap


Hava Boşluğu Dielektrik

 

Kablo içindeki iletkenlerin ayrılmasını ve dolayısıyla aralarındaki hava miktarını artırarak, düşük kayıplı bir hava boşluğu dielektrik yarattı. Bu teknoloji kablonun yayılma ve kapasitans özelliklerini yarıya indirir ve özellikle zamanlama ve ritmik doğruluk söz konusu olduğunda çok sayıda duyulabilir iyileştirme ile sonuçlanır. Bu artan ayırmaya rağmen QED XT40i, uzun kablo geçişleri için ideal olmasını sağlayan kesit alanını korur.


X-Tube Teknolojisi

 

Kablo iletkenlerini, kablonun ortasındaki içi boş bir yalıtım çubuğunun etrafında boru benzeri bir şekle sokarak akım yoğunluklarını eşitler. Çok düşük endüktans sağlar ve bir amplifikatöre tutarlı, eşit bir yük dağılımı sunar. Sonuç, en güzel müzikal detaylardan daha fazlasını koruyan, ritimleri ve tempoları en doğal ve müzikal olarak tatmin edici bir şekilde işleyen ve çok daha pahalı olan rakip tasarımlardan daha iyi performans gösteren bir kablo ortaya çıkmış olur.


XT40i

XT40i with X-Tube™ Technology


QED’in yeni XT40i hoparlör kablosu, değiştirdiği XT40 kablosunun müthiş itibarına dayanıyor ve ses kalitesinde belirleyici bir adım atıyor.Bu saf oksijensiz bakır kablo, mükemmel zamanlama ve stereo görüntülemeyi garanti etmek için QED'in yerleşik X-Tube teknolojisinin bir evrimini kullanır ve duyulmamış ritmik doğruluk ve müzikaliteyi getirmek için yepyeni ve son derece yenilikçi Air Gap dielektrik teknolojisi ile karşımıza çıkıyor. Çok düşük DC direnci, XT40i’nin zaten güçlü olan ses özelliğine rakipsiz frekans tepkisi ekler. Sonuç, selefi tarafından belirlenen sınıfında lider standartlarda ilerleyen bir kablodur.


Sizi XT40i'yi seçmeye davet ediyoruz - alternatif kabloların fiyatından çok daha iyi performans gösterdiğini bile kabul edeceğinizden eminiz. Şaşırmaya ve mutlu olmaya hazırlanın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi