Menü
Your Cart

QED QE-1350 X-TUBE XT40i Hoparlör Kablosu / Metre Fiyatı (uçlar hariç)

QED QE1350 HOPARLÖR KABLOSU 2X4MM

METRE İLE SATILIR.

BANANA DAHİL DEĞİLDİR.
 
Özellikler:
Cable Geometry
Dış Çap: 6 x 14 mm
İletken Alanı: 4 mm²
Dielektrik: Air Gap (εr = 2.4)
İletken Kimyası: 99.999% oxygen-free copper
Dielektrik Özellikleri: Air Gap
Döngü Direnci: 8.0 mΩ/m
Paralel Kapasitans: 35 pF/m
Dağılma Faktörü @ 10kHz: 0.0295
İç İndüktans: 0.57 μH/m

X-Tube Oxygen Free Copper AirGap
Hava Boşluğu Dielektrik
 Kablo içindeki iletkenlerin ayrılmasını ve dolayısıyla aralarındaki hava miktarını artırarak, düşük kayıplı bir hava boşluğu dielektrik yarattı. Bu teknoloji kablonun yayılma ve kapasitans özelliklerini yarıya indirir ve özellikle zamanlama ve ritmik doğruluk söz konusu olduğunda çok sayıda duyulabilir iyileştirme ile sonuçlanır. Bu artan ayırmaya rağmen QED XT40i, uzun kablo geçişleri için ideal olmasını sağlayan kesit alanını korur.
 

X-Tube Teknolojisi
 

Kablo iletkenlerini, kablonun ortasındaki içi boş bir yalıtım çubuğunun etrafında boru benzeri bir şekle sokarak akım yoğunluklarını eşitler. Çok düşük endüktans sağlar ve bir amplifikatöre tutarlı, eşit bir yük dağılımı sunar. Sonuç, en güzel müzikal detaylardan daha fazlasını koruyan, ritimleri ve tempoları en doğal ve müzikal olarak tatmin edici bir şekilde işleyen ve çok daha pahalı olan rakip tasarımlardan daha iyi performans gösteren bir kablo ortaya çıkmış olur.


 

XT40i
XT40i with X-Tube™ Technology

QED’in yeni XT40i hoparlör kablosu, değiştirdiği XT40 kablosunun müthiş itibarına dayanıyor ve ses kalitesinde belirleyici bir adım atıyor.


Bu saf oksijensiz bakır kablo, mükemmel zamanlama ve stereo görüntülemeyi garanti etmek için QED'in yerleşik X-Tube teknolojisinin bir evrimini kullanır ve duyulmamış ritmik doğruluk ve müzikaliteyi getirmek için yepyeni ve son derece yenilikçi Air Gap dielektrik teknolojisi ile karşımıza çıkıyor. Çok düşük DC direnci, XT40i’nin zaten güçlü olan ses özelliğine rakipsiz frekans tepkisi ekler. Sonuç, selefi tarafından belirlenen sınıfında lider standartlarda ilerleyen bir kablodur.Sizi XT40i'yi seçmeye davet ediyoruz - alternatif kabloların fiyatından çok daha iyi performans gösterdiğini bile kabul edeceğinizden eminiz. Şaşırmaya ve mutlu olmaya hazırlanın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi